Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon akkuja iszonyat...

A telefon akkuja iszonyat gyorsan lemerül és viszonylag gyorsan fel is töltődik. Ilyenkor mi a teendő? 4. 0-as rom van rajta, de a gondok akkor kezdődtek mikor gyári romról legelőször átváltottam 2.3.7-re (CM7). Elég zavaró dolog.

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Zte Blade telefonról van szó!
2012. júl. 25. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg a kijelző fényerejét lejjeb állitani meg tedd be egyszer egész este tölteni ugy talán jo lesz.
2012. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja meg wifi,bluetoth-t kapcsold ki mert azok is hamar lezabálják az aksit amugy milyen gyorsan merül le?
2012. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csináltam már mindent vele.. azért gondolhatnátok, hogy nem vagyok ennyire kezdő, hogy a fényerőre stb.. nem figyelek.. ember.. alapból FŐZÖTT ROM..! nem éppen ilyen válaszokra számítottam.. :)
2012. júl. 25. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes merites (amig mar be sem kapcsol) es utanna min 12 oran keresztul toltes mar megvolt?
2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!