Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray telóhoz milyen...

Mathew555 kérdése:

Xperia Ray telóhoz milyen tokokat javasoltok?

Figyelt kérdés

Kimondottan Xperia Ray-re nem találtam egy egyszerű be/kicsusszanós tokot.

Krussel tokokat néztem, és rá is akadtam egyre, bár ez se kimondotta a ray-re van: [link]

Ez jó lenne rá?



2012. júl. 26. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit nem találtál?? Krussel-nek nem tudom jó-e a mérete.Itt keresgélj:


[link]

2012. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja, végignéztem, de egy egyszerű bőr be/ki csusszanós tok mérete 7x12 cm - és ehhez odaírták, hogy a Ray-re is jó.

A krussel tok mérete: 6,2 x 11,6 cm

A Ray mérete: 5,3 x 11,1 cm


De még így is marad majdnem 1cm a szélességben :/ nem fog lötyögni a tokban?

2012. júl. 26. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten keresni tokot? Bemész egy telefonszaküzletbe mondod se x ray-hez keresel tokot ha van van ha nincs rendelsz. Én is így vettem 1-2e ért egy jó tokot amiben nem is lötyög.Teljesen felesleges neten rendelni több e forintos tokot ...
2012. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, oké, kösz! Bár amit linkeltem, az 1 500Ft :)
2012. júl. 27. 08:53
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem van,hogy én is tokok között vacilálok. De nem tudok dönteni, hogy a szilikon tokos a jobb, vagy az ilyen belebujtathatós. A szilikonos jobban tetszik, de a párom szerint az nem védi a képernyőt és ezért felesleges. Én ilyen szempontból kérdezem,hogy szerintetek melyik jobb? Köszi :)

2012. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaza van a párodnak...

Szilikonost én nem vennék, bár ha a teló leesik, kisebb az esélye, hogy valami baja lesz

Én a be/ki csusszanós tokot részesitem előnyben, volt is ilyenem, a kilejzőn semmi karcolás, bár lehet, hogy azért, mert Gorilla Glass volt a telón. Ja és nem is koszolódik

Különben is mivel a Ray-en nincs gorilla glass (bár karcálló üvegnek irják), ezért sztem jobban megéri tokot venni, mint védőt.

2012. júl. 29. 20:41
 7/7 A kérdező kommentje:
* és mivel nem lesz rajta karcolás, többért el tudod adni, ha esetleg ugy adódna. Ha megtartod, akkor is esztétika... :)
2012. júl. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!