Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék: max 120k-ér...

Scade kérdése:

Segítséget kérnék: max 120k-ért szeretnék telót venni. Mit javasoltok, mit érdemes megvenni? A Samsung Galaxy S2-t, Sony Xperia S-t, és HTC One X-et nézegetem már egy ideje. Sajna nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Jó lenne, hogy 1-2 napot kibírjon az aksija, tudjak vele jól netezni, videókat, képeket készíteni, zenét hallgatni.
2012. jún. 15. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül a HTC a legjobb, de az hogy jön ki 120ból?
2012. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt még nem tudom,lehet hogy sehogy,vagy ha nagyon meggyőz valaki, akkor szánok rá még 30.000ret. Nem muszáj, hogy 4 magos legyen,csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik érné meg,ami még később is - mondjuk 2-3 év múlva is jó lesz.Tudom,h addig rengeteg jobbnál jobb teló ki fog jönni a piacra,de mégis.. :)
2012. jún. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!