Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia play...

Lacika666 kérdése:

Sony ericsson xperia play vélemény?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 19:47
 1/6 Ol!v3r ***** válasza:

Szerintem nem rossz telefon, de ahoz képest ,hogy játéktelefon meglehetőssen gyenge hardverrel rendelkezik.

Ha ilyet akarsz venni akkor szerintem várj amígy kijőn az "utódja".

2012. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Így van várd meg az utódot ráadásul a konzol részét csak azoknál a játékoknál tudod használni amit a ps stoe-ról töltesz le pénzért :/ ha nem onnan szeded le akkor nem is tudod használni az alsó funkciókat.De tényleg nem rossz annyira de szerintem megéri várni.Meg a csúszka sem valami stabil rajta ide oda jár a telefon képernyője amikor fel van csúsztatva.
2012. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ol!v3r ***** válasza:
Nem feltétlen kell a ps storeról letölteni ahoz hogy tudd használni a konzolt mert már a google playen is van egy pár olyan játék ( modern combat, brothers in arms...) amihez működik.
2012. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne várj az utódjára, főleg míg nincs konkurenciája.
2012. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség amit adtatok tanácst elsö nek pldául nem lesz utod se konkurencia mert csak egyedül a sony gyárthat ps el kapcsolatos kütyüket másogyára tök mindegy hogy honan töltesz le mert csak azt kel figyelned hogy mikor beirod a játék nevét még hozá beirod hogy xperia play
2012. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trololololo válasza:
Alapjába véve jó telefon csak könnyen karcolódik a plexi ezért ajánlom hogy egyél majd kijelzővédőfóliát meg tokot.Nekem már 1 hónapja meg van, meg vagyok vele elégedve csak sajnos épp ma volt a zsebembe egy öngyújtóval és összekarcolódott a kijelző mert mindig halasztgattam a tok meg a fólia vásárlást :)
2012. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!