Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kp500 arra megfelel amire...

Lg kp500 arra megfelel amire nekem kell? (lent! )

Figyelt kérdés
Csak telefonálásra használnám, arra is ritkán, csak azért ha akarnak el tudjanak érni, és egyik ismerősömtől tudnám megvenni, 1-2 hónapot használta, mert aztán kapott egy másik telót. Sok rosszat hallottam róla, de nekem valóban csak arra kéne hogy telefonáljak vele nagy ritkán. Arra azért megfelel ugye?
2012. júl. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve van Lg kp500 telefonom. Elégedett vagyok vele.

Semmi baja,pedig már jó párszor leejtettem a földre. Zenét hallgatni is tök jó vele. Telefonálni is lehet..

2012. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igazából nem kötődöm ahhoz a telóhoz, szal bármilyen megfelelne nekem, csak telefonálni lehessen vele, csak ismerősömnek úgy sem kell, itt lakik a közelbe, és így gondoltam erre a telóra.
2012. júl. 26. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak telefonálásra kell ott van a nokia 3210. Még snake is van rajta ha unatkozol.
2012. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem kb 2,5 éve van kp500 és semmi baja nem volt eddig, most sincs
2012. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát telefonálásra csak jó, ha már telefon.
2012. júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!