Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a facebbok a...

Mennyibe kerül a facebbok a telefonon? Havonta egyszer 15 Ft, vagy minden fellépésnél?

Figyelt kérdés
Ami eddig ingyenes volt az most 15 Ft, de hogyan veszi le?
2012. júl. 27. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Most is ingyenes de csak abban az esetben ha minimum 15ft egyenleg van a telefonodon. Ha 15ft-nál kevesebb akkor nem hozza be a 0.facebook-ot.
2012. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak, hogy tegnap feltöltöttem a kártyámat 3000Ft-tal és csak facebookoztam rajta, most meg 746 Ft van rajta
2012. júl. 27. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel azért ment le 2300 forint a telefonodról, mert nincsen semmilyen internetdíjcsomagod. Ilyenkor nem egy havi fix díjat fizetsz, hanem a forgalmazott adatok után fizetsz egy bizonyos díjat x kilobyteonként. Feltételezem, hogy T-mobileos vagy, fizess elő egy net díjcsomagra. Például Gonet S vagy M. Ezekben 30-100 mega internetforgalom van benne, viszonylag kevés havidíjért. Úgy tudom, hogy most az első két hónap akciós is. Egyébként is maximum 1000 forint havonta. Ez azért jó, mert korlátlanul tudsz internetezni és ha elfogy a felhasználható adatmennyiség, akkor sem kell plusz pénzt fizetned, hanem az interneted lassul le. A 15 forintos dolog az arra vonatkozik, ha nincsen semmilyen internetdíjcsomagod, hanem a sima nem start-ot használod. Ilyenkor folyamatosan szedi le a pénzt az egyenlegedből és ha 15 forint alá csökkensz, akkor nem tudsz böngészni. Ha segítségre van szükséged, írj nyugodtan privátot :)
2012. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!