Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia s-et vettem 3...

Sony xperia s-et vettem 3 hete, és olyan problémám lenne hogy miután leteszem a kezemből 5 percmúlva bekapcsol a kioldási kép magától,10 másodpercenként 1szer ezt eljátsza 3-4szer. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
rádió halgatása közben mikor ez történik elmegy az adás is. Telefonálás közben nincs semmi változás az megy. Ez mitől lehet?

2012. júl. 27. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
a telefonon android 4.0.4 van.
2012. júl. 27. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam nem jó ötlet frissíteni! Amúgy esetleg próbáld meg azt hogy bezárod az alkalmazásokat! Más androidos telefonoknál is van ilyesmi!
2012. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de úgyis elkezdi meg ha hangfal mellet van akkor mikor bekapcsol ez a "funkció" olyan hangot ad ki mintha keresnének,Érted?Pedig nem keres senki...
2012. júl. 27. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A hangfalos dolognak semmi köze ehhez! De akkor szerintem az ICS az oka! A felhasználók tömören bughalmazként definiálták!
2012. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megfigyeltem hogy amikor hálózatot talál (vagy épp nem)talál akkor csinálja ezt.Nem tudjátok hol lehet ezt kikapcsolni??habár én ezt be sem kapcsoltam...

Roppant idegesítő hogy össze vissza villog a kijelző:/Ha tudtok segíteni írjatok már pls köszi. :)

2012. júl. 27. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám az LT26i_6.1.A.0.452_GENERIC_NL_(1257-1993) rommmal de az Uk-s rommal nem csinál ilyeneket meg ott gond volt az ébresztővel is próbálj meg firmware-t frissíteni
2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!