Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Turbo 3000 infrasütőt...

A Turbo 3000 infrasütőt (olyan mint a Flavorwave) most próbáljuk először: Folyamatosan (olyan 10 másodpercenként) ki és bekapcsol a hőfokszabályozó lámpája, és vele együtt az infralámpa is. Ez normális? Nem egyenletesen kellene világítania?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont olyan asztali légkeveréses sütőedényem volt 15 évig, mint amilyet most Flavorwave néven árulnak...


Szuperjó volt, de semmi nem tart örökké, 2 éve befuccsolt. :-[


Na, szóval ez folyamatosan ment, nem kapcsolgatott ki-be!

(Ment benne egy erős ventilátor és a melegítőszál)


Ezt a Turbo 3000-et nem ismerem, talán a Használatiját nézzétek át, vagy kérdezzétek meg ott, ahol vettétek : ennek így kell működnie?

2009. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen... Ez a Turbo 3000 ugyanúgy néz ki, mint ami nekem volt, csak a kapcsolói kicsit mások...

De minden más paramétere ugyanaz!

Szerintem ennek sem kellene ki-be kapcsolgatnia!

Folyamatosan kellene mennie!!! :-[


(Vagy a kapcsolója hibás, vagy a termosztátja.)

Ha új, akkor még visszacserélhetitek!

2009. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Feltételezem a termosztát szabályozza az állandó hömérsékletet ez lehet az oka.

Próbáld felhívnia teleshop ügyfélszolgálatot (666-3029)nem kell tudniuk,hogy ez nem az.

Ha van a géphez szervíz szám az lenne az igazi.

egyébként találtam használattal, receptekkel foglalkozó oldalakat:

[link]

[link]

AZ első szinte naponta frissülő forum személyes tapasztalatokkal.

A második német nyelvű, de ha GOOGLE toolbart használsz akkor van fordítási funkció.Persze nem Grécsi szintű :o))

tengi

2010. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!