Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék Appokat leszedni...

Hogyan tudnék Appokat leszedni ingyenesen a telómra? (HTC One X, nCore-ról)

Figyelt kérdés

Rootolás nem kell hozzá?

Ha kikapcsolom a védelmet, hogy ne csak a Playstoreból leszedett termékeket engedje telepíteni, utánna hogyan tudom visszakapcsolni?

Alapból a telefon memóriájába kell leszedni a játékot, vagy előbb gépre aztán másoljam a telóra? (astro file managerem van)

Internet kell hozzá? (Jelenleg nincs Wi-Fim)

Van még vele valami cécó?

Kérlek pontosan írjatok le mindent, most kaptam a telefont.

Előre is köszönöm!



2012. júl. 27. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Letölt gépre

2. Rámásol telefonra

3. Astro-val telepíted az apk-t.


Ennyi.

2012. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rootolás nem kell hozzá?


Nem.


Ha kikapcsolom a védelmet, hogy ne csak a Playstoreból leszedett termékeket engedje telepíteni, utánna hogyan tudom visszakapcsolni?


Ugyan úgy ahogy kikapcsoltad.


Alapból a telefon memóriájába kell leszedni a játékot, vagy előbb gépre aztán másoljam a telóra?


Ha töltesz le egy torrent klienst a telóra akkor közvetlenül oda is tölthetsz az nCore-ról. De alapesetben a gépre töltöd le és onnan másolod a telóra.


Internet kell hozzá?


Amennyiben a telóról óhajtasz torrentezni elég logikus, hogy igen. Amúgy meg nem. De célszerű lenne netet is adni és akkor használhatnád a Play-t, illetve ha sikerülne olyan alkalmazást telepítened ami igényli a netet azt nem fogod tudni használni.


Van még vele valami cécó?


nincs.

2012. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ha ráteszem, akkor felajánlja, hogy kikpacsoljam a védelmet, akkor ki kell kapcsolni, de ha vissza akarom kapcsolni azt hogy kell?
2012. júl. 27. 15:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja egyébként van mobilnetem, meg lesz Wi-fim is, de ilyen 1650 ft-os játékokat akarok rátenni.
2012. júl. 27. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

#3


És mégis mi értelme van visszakapcsolni?

Ha meg 1650 ft-os játékokat akarsz (és mi van, ha csak 1500?) akkor ott az ncore.

2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!