Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore-n ha megnyitok egy...

Az ncore-n ha megnyitok egy film adatlapot honnan tudom, hogy az ingyenesen letölthető?

Figyelt kérdés
eddig oda volt irva hogy ingyenes vagy hány pont ajánlható fel érte,de ez eltünt
2011. szept. 26. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert már nincs arányrendszer, talán nézzed a híreket a főoldalon vagy a " hová tűnt az arányom" fület ott, ahol eddig az arányodat írta ki...
2011. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olvastam,de mivel nekem lassú a netem ezért csak ingyenes torrentet töltöttem le nem igazán értem sajnos
2011. szept. 26. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Onnan, hogy kihúzod a fejedet a s*ggedből, és elolvasod a hírt a főoldalon.
2011. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
micsoda udvariasság,köszönöm
2011. szept. 26. 19:58
 5/9 anonim válasza:
:D akármilyen kérdést teszünk fel ncore témában, mindig csak ilyen válaszokat fogunk kapni mostmár? miért nem lehet normálisan válaszolni?
2011. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az ncore fórumán kell olvasgatni...ott kaphatunk választ,de ez a minősithetetlen hangnem egyre gyakoribb sajnos
2011. okt. 13. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell olvasgatni, van kint a főoldalon egy hír erről, ami világos, mint a nap. Ha a felfogásod hagy némi kívánnivalót maga után, azért ne más legyen már a hibás.
2011. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elvileg most már minden letöltés ingyenes, letöltést most már egyáltalán nem is számol, csak feltöltést.
2011. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az ilyen okoskodó érdemben semmit nem segítő suttyó hülye gyerekek miért nem bírják ki, hogy ne kommentáljanak kérdéseket, ha egyszer úgysem tudnak és nem is akarnak segítő válasszal szolgálni. Miért nem fogod fel te kis okoskodó senkiházi, hogy az itt kérdezők nem kioktatást meg sértegetést várnak a kérdéseikre???!!! Pláne nem olyan ostoba suttyó kölköktől mint amilyen te vagy.
2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!