Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S-ről vélemények?

Samsung galaxy S-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó telefon bár az egyetlen hátránya az, hogy "csak" egymagos és 1 Ghz-n pörög a procija.(de ezen is minden gond nélkül fut) Ezen kívül nincs különösebben nagy hibája, de ennyi pénzért már az Xperia U vagy P sokkal jobban megérné.
2012. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elavult, csúnya kijelző, touchwiz béna, rossz anyaghasználat, gyenge kamera vaku nélkül, nincs rá hivatalos ICS, stb...
2012. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEm rossz nekem az van de helyetted inkább már galaxy s 2 vennék.
2012. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
December óta van Galaxy S-em, arra lennék kíváncsi, hogy mások mit gondolnak róla. Nekem épp tönkrevan, az alap 2.1 es android után ( mert kikapcsolt a telefon, utána pedig bekapcsolásnál a Galaxy S feliratig jutottam, ott meghalt,) tettek rá egy 2.3.6-os verziót, (hozzáteszem mindenem odalett) és most az is akad, meg a telefon legalább naponta egyszer fogja magát és újraindul..másnak is csinál hasonlókat?
2012. júl. 27. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a teló már mégiscsak egy több, mint 2 éves cucc...
2012. júl. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!