Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs az iphone3g-men app...

Nincs az iphone3g-men app store birok rá teliteni?

Figyelt kérdés
használtan vettem egy barátomntol de valamiért nincs rajta app store azzal mit binák csinálni vagy igy még rá lehet telepiteni vagy valami?
2012. júl. 28. 10:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ok köaszi megprobálom de a laptopomon nnem rtuttam vele csinálni semmit az iphonommal most megprobálom a gépemmel de ha nem jo mit csináljak vele?
2012. júl. 28. 15:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem jó. Legyen rajta a gépeden az itunes. Az iPhone-t kösd rá a gépre és az itunes mindent ki fog írni.
2012. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem vennnél fel facebokon vagy skypen mert valsoziinüleg lesznek még ijen problémáim :)
2012. júl. 28. 15:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyik sincsen de itt a gyk-n privátban segíthetek vagy ha van Gmail-od akkor ott a gmail chaten.
2012. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!