Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry bold vs Nokia Asha...

Blackberry bold vs Nokia Asha vs HTC Chacha?

Figyelt kérdés

QWERTY telefont szeretnék. Van tabletem, e mellé keresek telefont (vagyis a böngészés, "játék" film stb probléma megoldva :) ).


A telefonon (meglepő módon) telefonálni, sms-ezni fogok. Illetve a különféle chateken (msn, googletalk, facebook) írogatni. A qwerty ezért lenne jó.


Most egy HTC-m van de az érintőképernyővel nekem ez nem olyan kényelmes egyéb funkciói meg feleslegesek nekem így.


Hirtelen ez a három jut eszembe. De írhattok másmilyent is megnézem. Ha van személyes tapasztalat is vele azt jobban díjazom de szívesen olvasok minden véleményt.


2012. júl. 28. 16:05
 1/5 gycsbalint ***** válasza:
Szerintem a Blackberry a jó mert kifejezetten erre a célra lett kitalálva.
2012. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is a bb-re szavazok. amúgy nekem xperia mini porom van (nem x10 mini pro), az is qwerty :)
2012. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha qwerty kell akkor Blackberry.
2012. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BB.
2012. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
Nem rosszból,de én a mini pro-t ajánlom,mert én olyat használok és ismerem.Nagyon jó vele írni és elég nagy a kijelzője akkor amikor QWERTY-n írsz.
2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!