Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note vagy s...

Samsung galaxy note vagy s III a jobb?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h melyik tud többet stb.
2012. júl. 28. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Az s3 a jobb mert 4 proci magja van és több romja sokkal jobb teló
2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Az S3 hardwerileg jobb, de a note inkább tablet.. szóval ha
2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki még a processzor magjainak számára és a RAM méretére izgul. Igen, jobb az S3, de 2012-ben mi a fasz0mnak kell 4 mag egy olyan telefonba, aminek képességének csupán 30%-át lehet kihasználni. Semelyik app nem követeli meg a 4 magot. Persze, jó cucc, de jövőre akkor Intel i7-el adjanaki ki telefont 8 maggal és 5 terra rammal meg egy ATI radeon GPU-val. Nem a hardver a fontos, hanem azt a szerencsétlen androidot kéne optimalizálni, hogy ne akadjon végre 4 magon se.


Szerintem az s3 jobb választás. Ha nem a telefont figyeled...akkor lekapcsolja a kijelzőt, felismeri az arcodat és felodja a képernyő zárat...ezek csak apró csili-vili cuccok, de tetszetősek. Az S3 hosszú életűnek ígérkezik a reklám és a hardvert tekintve.

A Note se szar, de az más vizeken evez. Tárgyalásra jó az irodába, prezentációként, vagy netezni...de neccesen fér el egy női csőnaci zsebében. ( az én lumiám alig fér a csőnacim zsebébe). Az s3 nem sokkal kisebb, de szerintem annyival is jobb. :)

2012. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :DD csak azért kérdeztem mert egyik ismerősömnek újságoltam h valószínűleg ilyenem lesz és neki note van és mondta h jó de az enyém sokkal jobb..
2012. júl. 29. 21:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Hàt végül sIII-at vettem. :D
2012. aug. 5. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!