Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek inkább? Egy használ...

Mit vegyek inkább? Egy használt 160 GB-os használt Ipod Classicot, vagy egy használt Motorola Defy-t/Samsung Galaxy S-t?

Figyelt kérdés
ha van még alternatíva, jöhet:)

2012. júl. 28. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem egy sgs - em van már lassan 2 éve, de nagyon szeretem, egy custom rommal nagyon penge kis teló még mindig, nagyon tudom ajánlani, a többiről nemtudok véleményt mondani :D
2012. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most MP3 lejátszó kell vagy mobiltelefon. Ha esetleg azt írod hogy iPod Touch+olcsó telefon vagy egy használt... akkor még értelmesebb is lenne a kérdés de egy így
2012. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem:)

Ipod classicot akartam venni, mivel ugye van 160 GB-os merevlemeze, ráadásul az elsődleges szempont a zene. Pont azért is lenne jó, mert mindenem rá tudnám pakolni.

Viszont ismerőseim mondták, hogy szerintük ne vegyem, pláne használtan ne, mert hamar tönkremegy, meg amúgy is sokkal jobb befektetés lenne egy új okostelefon.

És akkor én meg eltanácstalanodtam. Most galaxy 3-om an, igazából nincs rá panasz. Néha lassú, mint a dög, de elbírom. Fényképezni, játszani nemigen szoktam vele. Netezésre, olvasásra és zenehallgatásra an használva.

2012. júl. 28. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
iPod az nem megy tönkre... :)
2012. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom de nekem eddig 3-ból 3 Apple cuccom ment tönkre.
2012. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt, és konkrétan milyen Apple cuccok? Úgy, hogy vigyáztál rájuk?:/ Mondjuk én is néztem, hogy a classicba 40e Ft egy új merevlemez, tehá nem olcsó multaság, ha baja lesz.
2012. júl. 29. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:

nálam van egy 5 éve (majdnem) müködő első generációs iPod Touch... iPhone 3G-m kihuzta hibanélkül az 1 évét, és a mostani 4S-emnek se volt soha semmi baja, és az iPod Nanom is már 2éves (5G).


Ami nagyon hamar tönkremegy nálam az a vezeték (6hónap) és a füles (jó esetbe 9)

2012. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Volt egy iPhone 2g-m ami felrobbant

Volt egy iPod nano 6g-m aminek beragadt a bekapcsoló gombja (ezt garival cseréltük)

Volt egy iPad 2-m aminek háttérvilágítás szivárgása volt. (ezt is garival cseréltük)


Am ha valakit érdekel az iPad 2-m (16gb wifi gyári fóliás) 90k-ért, az iPod-omat (16gb használt) meg 30k-ért adom.

2012. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!