Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Galaxy Acem....

Nem kapcsol be a Galaxy Acem. Miért van?

Figyelt kérdés
Telepitettem a Cm9-et de amikor rányomtam volna a reboot systemre kikapcsolt mert lemerült. Most jelenleg nem reagál semmire. Mi a teendö? Hozzáértök véleményét várom. Elöre is köszönöm.

2012. júl. 28. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltőre rakva sem reagál? Esetleg próbáld meg KIES-en visszrakni rá az eredeti szoftvert.
2012. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen műveleteket legalább 50% töltöttségnél szoktak csinálni normálisan.

Töltsd fel valahogy az akkut és kezdd újra...

2012. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmire nem reagál. Se gépre se töltö, semmi
2012. júl. 28. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy feltölteni az akkut és próbáld meg KIES-el vagy Odin-al újratenni.


Ilyeneket meg sose csinálj alacsony akkutöltöttségnél...

2012. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De usb-re sem reagál. Igen, tudom, elég felelötlen dolog volt belekezdeni :( Amúgy ha egy új akksit belerakok az is elég nem?
2012. júl. 28. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fel van töltve elég lehet, de senki nem tudja megmondani Uri Gelleren kívül, hogy mit okozott ez a leállás...
2012. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!