Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni egy Nokia...

Érdemes lecserélni egy Nokia C5-03-at egy Lumia 610-re?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a 610-en pl. nem megy a Skype ami nekem elsődlegesen fontos. Ez igaz? A C5-03-on pedig tökéletesen fut. Jobb annyival a 610 hogy megérje azt a plusz 30-35 ezret amit rá kellene fizetni?

2012. júl. 29. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérni megéri, mert a WP7 gördülékenyebb, modernebb mitn a symbian meg maga a készülék is jobb. De a lumia 610 az egyik leggyengébb wp7-es telefon ami meg is mutatkozik az alkalmazásokon. Ha mindenképp wp7-es Nokiát akarsz akkor inkább a Lumia 710-től felfele nézegesd a telefonokat. De ha csak a WP7 a lényeg akkor ott van még a HTC HD7, Trophy, Mozart, Samsung Omnia 7. Vagy meg is várhatod a WP8-as készülékeket. De ezek biztos drágák lesznek.
2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen megéri lecserélni. A nokia c5-03 nagyon elavult, a symbian említésre sem méltó.
2012. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok sokat ráfizetni. Ez a 35 ezer körüli plusz is elég sok, hisz a C5-03 is ennyi függetlenül most. Másrészt a 610 nem bővíthető (most néztem) tehát össz 8 GB a belső memória benne a C5-03-ban pedig van egy 16 GB-os MicrosSD amin van egy csomó térkép meg az összes zeném. Ehhez a 610 8 GB-ja lehet hogy kevés is lenne.


A C5-03 600 Mhz-es procija és 128 MB RAM-ja annyival érezhetően gyengébb a 800 Mhz-hez és 256 MB RAM-hoz képest?

2012. júl. 29. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a 200MHz a különbség a prociban. A C5-03-ban egy igen elavult cucc ketyeg. Míg a 610-esben egy jóval modernebb, armv7-es architektúrával rendelkező proci van.

De szét lehet nézni az androidos telefonok között. Azoknak bővíthető a memóriája és már van néhány jobb készülék is egész olcsón.

2012. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még ennyit mondanék: Olyan gyorsan szabadulj meg a C5-03-tól, amilyen gyorsan csak lehet.
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Bocs, hogy nem válaszolok, inkább érdeklődök...

Lecserélted? Én is ezen gondolkodom, csak lumia 820-on. Az adatokat pl. sms-eket át tudtad tenni? engem ez bosszant a legjobban, hogy azt írják hogy nem lehet...

Köszi

BUÉK :)

2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!