Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Samsung galaxy...

Iphone 4s vagy Samsung galaxy s3 a jobb?

Figyelt kérdés
Hosszu tavra vennem,lehetoleg minel tovabb birja,legyen megbizhato.
2012. júl. 30. 04:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik haverom egy telefonos cég vezetője. Én is e között a két telefon között választottam. Nos. A haverom megkérdeztem a dologról. Ő azt mondta,.hogy bár az IOS jobb szoftver, mint az android még is az android jobb! Az iphonet nem ide magyar országra tervezték hanem a tengerentúlra. Ami azt jelenti, hogy az iphonent nem lehet itt kihasználni. Az androidot sem tökéletesen, de sokkal jobban lehet kezelni. Én galaxy s3-at vettem. Én is ajánlom neked!
2012. júl. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Arc s a régi telefonom.
2012. júl. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
De viszont az iphone mebízhatóbb azt mondják, de szerintem akklr is ah s3. Még az s2 is jobb az iphonennál
2012. júl. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Egyáltalán van olyan nadrágod amibe egy tepsi elfér? Ha nincs akkor 4 s. Én eladtam az S2-m és 4s-t vettem. S3ra se cserélném le az tuti.
2012. júl. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Miéert nem cserélnéd le?
2012. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert IOS meg Android kb olyan mint egy Merci -Suzuki összehasonlítása. Értelmetlen lenne.
2012. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Azért az android nem olyan rossz. Szerintem. De ez izlés kérdése. Nekem egyszer nem fagyott le az s3-am
2012. júl. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Az iphonet nem ide magyar országra tervezték hanem a tengerentúlra. Ami azt jelenti, hogy az iphonent nem lehet itt kihasználni."

ezt a baromságot mire alapozta az ismerősöd? tökéletesen lehet használni itthon. Amúgy a droid nem jobban kezelhető, mivel pont, hogy bonyolultabb.

2012. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Gugu Gabor ***** válasza:

Részben egyetértek a fenti hozzászólásokkal.

(bár hirtelen nem nagyon tudom hogy az ios nek vagy éppen az alma telefonjainak milyen olyan funkciója van ami itthon nem használható)

Viszont az az audi suzuki összehasonlítás kicsit durva.

Mindkettőnek van előnye hátránya.

Az alma előnye és egyben hátránya a zártság. Sok olyan funkció van amit az oprendszer nem tesz lehetővé, hogy miért csak az ég tudja (és az apple fejlesztői).

Viszont a zártsága miatt és mert csak 3 készüléket támogat nagyon jól optimalizált és stabil. Viszont vannak olyan "apróságok" amihez kell a jailbreak (már ha akarod használni ezeket a plusz dolgokat)


Az android ezzel szemben nyitott szóval nagyon jól személyre lehet szabni, lehet "barkácsolni" és sok sok dolog sokkal egyszerűbben megoldható rajta mint az IOS-en.


Az amit itt sokszor olvasok hogy androidra minden ingyen van az hülyeség, ép csak a warez sokkal egyszerűbb mint IOS en. Viszont a google playen is vannak fizetős alkalmazások mint ahogy az appsotre-on is ingyenesek.

Igen az is hülyeség hogy iphone-on mindenért fizetni kell.


Az igazi gond ezzel az hogy szerintem csak a használat során fog kiderülni hogy neked melyik jön be jobban.

2012. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Az apple iphone 4s-en van egy interaktív program az úgynevezett SIRI. NOS. Ezt az alkaémazást nem lehet alkalmazni itt magyarországon. Amúgy az suzuki összehasonlítás tényleh brutális.
2012. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!