Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

nemsokára lejár a 2 éves előfizetésem a vodafonnál és át szeretnék állni t-mobilera és szeretnék venni egy új mobilt. itt vannak a lehetőségek:

1.sony xperia u [link]

2.lg optimus [link]

3.iphone 3g [link]

4.nokia 500 [link]

5. nokia lumia 710 [link]



2012. júl. 30. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
LG optimus.
2012. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
Ha engem kérdezel, én az Iphone-t ajánlom, nem éppen azért, mert az egy Iphone, vagyis bizonyos értelemben igen, és azért is, mert már lejjebb ment az ára, így a többihez képest, nem sokkal drágább... de az Optimus is nagyon jó telefon, sok jót hallottam róla, de persze minden telefon mellett van ellenpélda is... tulajdonképpen attól függ, hogy mire szeretnéd használni.. ha csak telefonálni és sms-ezni akarsz, akkkor tulajdonképpen elég egy 20e Ft-os telefon is... persze ez csak vicc :)
2012. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg még az iphone-t.
2012. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
mindenképpen Iphone
2012. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek küzül Optimus Black, vagy Xperia U. Az iPhone 3g már elavult. Nem is jön rá több frissítés.
2012. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LG Optimus Black-et már nem forgalmazzák a T-mobile-nál, ez biztos információ (vodánál azt hiszem még van), szóval az kapásból kilőve, pedig jó kis telefon amúgy. Én a sony xperia u-ra teszem a voksom
2012. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Xperia U
2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha bejön a csempés buli, akkor lumia.
2012. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cloofer ***** válasza:

LG Optimus rettenetesen nem éri meg az árát.

Az iPhone említésre sem méltó, aki azt ajánlja az egy elvakult apple fanboy, mert még nem fogtak igazi androidos telefont as kezükben, akkor egyből az alma a legjobb.

Nemmellesleg rettenetesen túl van árazva.

Egyértelműen az Xperia U a legjobb ezek közül, de a 4GB nagyon kevés, ezért rakj hozzá még egy kicsit és vegyél Xperia Sola-t vagy Xperia Neo-t esetleg.

2012. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Xperia U a legjobb.
2012. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!