Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kiesne a kezemből egy...

Ha kiesne a kezemből egy xperia ray a betonra, akkor szét törne?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy érkezne.

Hogyha 2 méter magas vagy, és a kezedből esik ki, akkor talán lenne valami baja, de hogyha 1,80 és a zsebedből, akkor nem annyira valószínű, mivel jól össze van rakva, és a kijelzőre esne, úgyis Gorilla Glass-os képernyő, amiről tudni illik, hogy karcálló.

Szerintem az esetek 15-20%-ban lesz valami baja.

2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gorilla glass igaz hogy karcálló, de nem ütésálló és törésálló. Simán széttörne az egész előlap, mert üvegből van.
2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ray-en nem gorilla glass van, hanem egy másfajta karcálló üveg. Sztem nem törne szét, az egyik ismerősöm ráejtette egy sziklára, kicsit megkarcolódott a képernyő, de amúgy a telónak nem lett baja. ("széttörne" hejesírás :D)
2012. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem törne szét!

Ugyan nekem nem Ray van hanem arc S, de ugyan olyan kijelző van benne, és én már vagy 3x ejtettem ki a kezemből a telefonomat betonra és a sarkain lett 1-2 látható sérülés, de egyébként semmi baja nem lett a kijelzőnek, úgyhogy a Ray-neksem lenne valószínűleg semmi baja. :)

2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Helyesbítek: Úgy törne szét az egész előlapon az üveg, ha képernyővel lefelé esne a betonra. És ez tapasztalat.

2012. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cloofer ***** válasza:

Úgy imádom az ilyen kérdéseket.

Próbáld ki B+!

2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!