Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok olcsó telókat...

Mondanátok olcsó telókat amiben van wifi?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy érintős legyen lehet használtan/ujjul is.Mosttudnék venni olyan 27 ezerért HUAWEI G7300-át az megérné?

2012. júl. 30. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a márkát én nem venném, meg de ez csak egy vélemény. Nekünk Samsung Galaxy Mini GTS5570 van. 30 körül volt az ára, azt hiszem, mondjuk pontosan nem tudom, mert páromé. Egyedül arra panaszkodik, hogy a wifi nagyon meríti a készüléket, ezért merülőforralónak csúfolja. Érintőképernyős, nagy képernyője van és már kb. fél éves. Nincs gond vele.
2012. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, az 17 ezret sem ér, nemhogy 27-et.

Használtan kapsz 20 körül ZTE Bladet, újonnan 30-ért Huawei Y200-at.

2012. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mini nagyon rossz telefon, Samsungot semmiképp ne vegyél.
2012. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem tán sony,LG? ezeknél lenne valami jobb?
2012. júl. 30. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Live-ot vagy Xperia Minit még talán kapsz hasonló áron, de csak használtan, azok jó telefonok. Az LG is felejtős, az összes.
2012. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszi a választ
2012. júl. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!