Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia mini...

A sony ericsson xperia mini prót megvehetem jövő húsvétkor vagy már akkor kifutott termék leszz? Hány éve dobták piacra? és jövő húsvétkor már sima sony lessz belőle?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy jövőre még kapható lesz, de ha mégis biztos maradna Sony Ericsson néven. És tavaly dobták piacra.
2012. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez kár akkor 2-3 éves telefon? ez pech de ez hülyeség az x10 es is mien régi és még kapható meg az x8as valamint az x10 mini is szal tök mindegy
2012. júl. 30. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan ki fog futni a piacról, mert elég nagy sikere van, és már nem gyártják. Jövő húsvét az elég messze van, egyéként pedig addigra a piacra kerül több szintén kiváló ár/érték arányú telefon, most láttam teszteket a ZTE KIS illetve Grand X modelljéről, amik elég bizalomgerjesztőek, egy swype-al meg kiválóak lehetnek az árukért (jegyzem, hogy qwerty ma már nem létszükséglet egy telefonon, mióta telepítettem a swype-ot, szinte nem is használom mini pro-n), ezek éppen jövő húsvétkor lesznek a csúcson, októberben kerülnek majd a szolgáltatói kínálatba.
2012. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már most is kifutó, szerintem már ősszel se lehet sehol kapni.
2012. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez kár akkor 2-3 éves telefon?


"És tavaly dobták piacra." Nem tudom ebből, hogy lett 2-3 év.

2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már most se lehet nagyon kapni a szolgáltatóknál, szóval én még max 1 hónapot jósolok neki.
2012. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem lesz kifutott.. nagyon izmos telefon, kategóriájában verhetetlen, most is nagyon jónak számít, addigra fel fognak zárkózni más gyártók is, de ez egy tuti telefon
2012. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért kifutott, mert gyenge lenne, hanem, mert nem gyártják már, és nemes egyszerűséggel el van fogyva a termék :P
2012. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!