Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért negatívolják le a Sony...

Miért negatívolják le a Sony Xperia S-et?

Figyelt kérdés
Az árukersőn néztem és ott majdnem minden véleménynél kb. 200 negatív van....miért van ez? Sokat gondolkozok a galaxy S2 és az S között légyszi segítsetek :D

#Xperia S #Sony XperiaS #Galaxy S vs
2012. júl. 31. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem pedig semmi rossz nincs benne, belinkelnéd azt az oldalt, ahol azt olvastad?

2012. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Xperia S-t vegyél, mindenben jobb.


Ezek szerint a Samsung-rajongók már az árukeresőre is beszabadultak. Itt is van pár idióta, aki lenulláz minden normális választ.

2012. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már én is látom.

Samsung Fanboyok, de lehet hogy egy ember csinálja az egészet, éspedig elég egyszerű trükkel.

Dinamikus ip cím csere..

2012. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Szerintem is jobb a Sony :D

Jobban is tetszik, meg nem egy néptelefon...

Milyen telefont tudnátok még javasolni hasonló árkategóriában?

2012. júl. 31. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs jobb ennyiért. Egyedül a HTC One X jobb, de az 30+ ezerrel drágább.
2012. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Sony Xperia S az a telefon, amelyik a legjobban megéri az árát. Nagyon jó még a HTC One S, és a One X is.
2012. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
A One S nem jó, S4 helyett S3-mal forgalmazzák, és ronda a kijelzője, tehát semmiben nem jobb az Xperia S-nél.
2012. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Irigykednek a galaxy s2/s3 mániások, hogy a sony csinált jobb telefont, ezért mindenkit lepontoznak.


Egyébként meg szerintem is jobb az xperia s minden tekintetben.


(Egyébként meg én az olyanokat, akik az árukeresőn értelmes válaszokat adnak, és lepontozták őket, azokat rendszeresen felpontozok.:) )

2012. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem egyedül az anyaghasználat nem tetszik ha most megtehetném inkább Ion-t vennék
2012. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. aug. 1. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!