Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek a...

Milyen telefont vennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezek között vacillálok:

- Samsung Galaxy S 3

- Samsung Galaxy Ace 2

- Samsung Galaxy Ace Plus


Melyiket választanátok? Esetleg van más javaslatotok? Előre is köszönöm.


2012. júl. 31. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Van. Ne Samsungot...

Pár alternatíva:

HTC One X

Sony Xperia Ion

Sony Xperia S

Sony Xperia U

Samsung Galaxy S2 (igen, ez is Samsung, de még a jobbik fajta)

2012. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az S3 hogy jött képbe, mert az csak szimplán annyiba kerül mint a másik kettő együtt. Vagy ha annyi pénz van rá, akkor meg nem értem mit keres ott a másik kettő. Mert ezek közül a legjobb az S3.

Amúgy meg valamilyen HTC-t vennék. Talán a One S-t vagy Amaze. Ezek nem akkora tepsik mint az S3 vagy a One X, One XL

2012. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül az S III a legjobb. De igen, a legjobban a Sony Xperia S, Xperia Ion és a HTC One X éri meg! Ezek közül válassz. Az Ion még nincs M.o-n, de nemsokára lesz.
2012. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az S3 nem egy kategória a másik kettővel, nem is értem miért írtad be közéjük, mikor egyértelmű hogy az a legjobb a 3 közül.
2012. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3:

[link]

2012. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek mindenkivel, hogy az s3 a legjobb, de inkább Xperia s, ion, HTC One x, One S. Ezek jöhetnek szóba a felső kategóriában, ha meg az s3 elgépelés, akkor a másik kettő helyett meg inkább vegyél: Xperia U, Sola, ray, neo, arc S-t, mert ezek jobbak.
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jelenleg leszűkítettem erre a körre:

HTC One X

Samsung Galaxy S II

Sony Xperia Arc S

Melyiket ajánlanátok a három közül?

Ezen kívül a Galaxy S III is tetszik és nagyon okos, de nem tudom, hogy kihasználnám-e azt a rengeteg funkciót, amivel bír.

2012. aug. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!