Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszűnt a Sony Ericsson?

Megszűnt a Sony Ericsson?

Figyelt kérdés
Frissítettem a Sony Ericsson telómat(androidos) és most már nem azt írja ki hogy Sony Ericsson hanem csak annyit hogy Sony.Meg most meg már csak ilyeneket látok hogy Sony xperia....

2012. júl. 31. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, megszűnt.
2012. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A SONY felvásárolta az Ericsson 50%-os részesedését és az emeberek átmentek a Sony-hoz.
2012. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Sony elvileg már akkor többségi részes volt, mikor felvásárolta az Ericson részvényeit, szóval 50% nem lehetett.Én legalábbis így tudom.

Ettől eltekintve már egy jó ideje Sony van csak.

2012. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kár
2012. júl. 31. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
miért kár?
2012. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmi nem változott , a fejlesztéseket már rég a Sony csinálta
2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló is mondta, többségében eddig is a Sony csinált mindent.

Az Ericsson régen egy baromira jól csengő név volt, de mivel a Nokia lenyomta, lassan mélyrepülésbe csapott át a másik finn gyártó.A Sonynak meg marha sok pénze volt és épp feltörekvőben volt, hát evidensnek tűnt, hogy összeállnak, és létrehoznak egy kölcsönösen előnyök kapcsolatot.Az Ericsson tovább él, a Sonyval, a Sony meg betörhet a mobilpiacra, mert akkoriban az Ericsson névvel jól mentek a telók.

Valahol azt olvastam anno, hogy pont azért vásárolta vissza a Sony az Ericssontól a részvényeit, mert húzták a szájukat a házon belül saját platformos szolgáltatások miatt.A Play Station miatt, és az egyéb sony szolgáltatások miatt, amik tavaly már bekerültek a telókba, meg még be is fognak a továbbiakban.

Ebből viszont neked, kérdező, semmilyen hátrányod nem fog származni, csak a név változott, illetve a későbbiekben a komolyabb integrációk, vagy sony cuccok közötti platformok átjárhatósága.

2012. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok :D
2012. aug. 1. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kis kiegészítés, hogy az Ericsson az nem finn, hanem svéd, egyébként meg teljesen igaza van 91621-nek, és ebből nem károd lesz hanem talán még előnyöd is, mert a Sony most nagyon belehúzott, és nagyon jó telefonokat csinál, és mondjuk ha esetleg majd lecseréled a telefonodat egy sonyra, akkor egy jó telefon lesz a birtokodban.
2012. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!