Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minire van...

Samsung galaxy minire van valamilyen program amivel letudnám zárni? PIN kód kérése nem jó mert nem tudom és elveszett amin rajta volt

Figyelt kérdés
Vagyis csak én tudjam használni a telefonom pl jelszót kér vagy valqmi
2012. aug. 1. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy le tudnád zárni?

Minden ilyenben (a Miniben is) van egy képernyőzár program, amit a beállításoknál valahol a Biztonság fül alatt keress, az csak akkor oldja fel a képernyőt, hogyha beütöd az előre megadott és kitalált formát/PIN kódöt vagy beírod a választ.

De van ilyen ujjlenyomat érzékelős szarság is, ezt csak láttam, de a helyedben nem próbálnám ki, volt már olyan , hogy egy ilyen nem engedte feloldani az osztálytársamnak a telefonját.

2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!