Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Crackelt Nod32 vírusírtóm...

Crackelt Nod32 vírusírtóm van. Ha csak a vírus adatbázís fríssül a program maga nem ez jelent valamilyen veszélyt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mondom ha inkább havonta,vagy amikor lejár a felhasználónév és jelszavad azokat cserélgesd.Többet érsz vele mint crackelve! Nekem úgy soha se működöt rendesen,és nem vagyok/voltam egyedül ezzel a problémával ( Frissítési bajok stb..)
2009. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minden OK, az adatbázisnak kell frissülnie, így frissül maga a progi is.
2009. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első hozzászólóval egyet értek.Nekem is ki írja azt is ha program frissül!
2009. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A program verzió:3.0.621.0,és ez nem frissül mióta feltették.
2009. okt. 20. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem véd semmit, ha nem frissül. Nekem ESS van fent, az naponta többször is frissiti magát. Töltsd le és telepitsd ezt: [link]
2009. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik legálisnak, ez viszont az [link]
2009. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden NOD-ESET ikonja a Tálcán, ha licenszes, vagy akár próbaváltozat is, Antivirusnál zöld, ESS-nél pedig kék. Ha lejárt a licensze, akkor narancssárga. Ha nem működik, akkor piros. A frissitése kis ablakban jelenik meg a Tálca jobb alsó sarkában (dátum, frissités száma, pl. 4576). Ha nem tesz semmit, nem védi a gépedet. Töröld és tegyél fel mást.
2009. okt. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éppen az imént végzett modul-frissitést az ESET Smart Securitym. A virusirtót és a kémprogram irtót naponta többször is frissiti, ezt ritkábban. De enélkül nincs védelem.
2009. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyu: Ha vírus irtó illegális az kb olyan mint ha van testőröd és meg tudja hogy nem fizetsz neki hátba szúr.
2009. nov. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

uccsó válaszolónak igaza van

én az avastot ajánlom, jó, megbiható legális, naponta frissül

2009. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!