Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyxperiaS v SGS2. SGS2 1...

SonyxperiaS v SGS2. SGS2 1 éve kijött s nem mutattak nála semmi idővel járó hibát és negatív véleményt se sokat igy 100% jo. Xperia s jónak mondják de még uj, nem tudhatom hogy későbbiekben jönnek e ki rajta hibák szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 12:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én mind a kettőt próbáltam már, nekem s2-őm van, ez jobban tetszik :) Az xperia s harvere erősebb, de elhanyagolhatóan :) SGS2-re teszem a voksomat :)
2012. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem Xperia S-em van, semmi hiba, és nem adnám el semmiért. És a design-ja is jobban tetszik.
2012. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Xperia s jobb minden tekintetben: erősebb hardver, szebb kijelző, jobb anyaghasználat, jobb kamera.


Azt vedd.

2012. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eddig 3 válasz 10 ig megy aztán döntök :)
2012. aug. 2. 22:22
 5/11 A kérdező kommentje:
még vároma válaszokat ezúttal arra hogy az xperia s besárgulására adnak e garanciát bármelyik telefon szolgáltatónál ha igen azt veszem meg ha nem akk samsung
2012. aug. 6. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az első szériás Xperia S-ek sárgultak de azt a Sony ingyen javította. És amúgy én is az Xperia S-re teszem a voksom :)
2012. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát mi ma voltunk a t-nobilenl ahol a samsungot ajánlották mert aztmondták fél év után befog sárgulni a kép akkor most igaz vagy nem
2012. aug. 6. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
A sárgulás még az első 1-2 hétben történik ha addig nem sárgul akkor már nem is fog!
2012. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha történik akk ingyen kijavítják a hibát vagy fizetni kell?
2012. aug. 6. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Idézem "Csak az első szériás Xperia S-ek sárgultak de azt a Sony ingyen javította." :) Szóval mostanra elég valószínűtlen, hogy olyat kapsz ami sárgul de ha mégis akkor INGYEN javítják.
2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!