Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ és Alcatel OT...

Motorola Defy+ és Alcatel OT 995 tulajdonosok, mennyire vagytok megelégedve a telefonotokkal?

Figyelt kérdés
Tudnátok bővebben véleményezni? Megéri/nem éri megvenni, azért mert... stb. Van esetleg olyan is, akinek mindkét készülékkel kapcsolatban vannak tapasztalatai? Olvasgattam amúgy teszteket, de a "muzikális képességeikről" nem sok infót találtam. Márpedig nálam fontos szempont a hangzás:D szóval ha erről is írnátok... Köszönöm előre is a válaszokat:)

2012. aug. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OT-995 jobb, és mivel olcsóbb is, sokkal jobban megéri, hacsak nem akarod dobálni.
2012. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem OT van és nagyon jó telefon.:)
2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekemis OT-995-öm van. és nagyon bejön. :)
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!