Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800! miért nem...

Nokia lumia 800! miért nem tudom a bluetooth-ot más telefonokkal párosítani? Hiába kapcsolom be azt irja h hiba.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A Microsoft hivatalosan nem engedélyezte a bluetooth fájlátvitelt, egyedül a telefonos névjegyeket lehet átküldeni, és fogadni.


"„Mi az igazság, tudok BT-on fájlokat küldeni?”

- Röviden: nem. Hosszabban: a Nokia – állítólag – ügyködik valami alkalmazáson, ami ezt lehetővé teszi. A többi gyártóról nincs hír."

[link]

2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeremenko válasza:
Nekem nokia lumia 610-em van! de nem tudtam h nem fog meni mukodni a BT_ot eleg sz/r ugy ... most miert kel mindeg valamit elsz/rni a telefonokon?! regebi telefonokon ment most ezen mirt nem lehetet megoldani
2012. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 810 Lumia van, ad fel barátom.. Kuka..
2013. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!