Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Apple...

Samsung Galaxy S3 vagy Apple iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Melyik a jobb?
2012. aug. 2. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
iPhone.
2012. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hardverben Galaxy S3 op.rendszerben iPhone a jobb szvsz.


De én mégis iPhonet vennék, mert hiába van Ferrarid, ha egy olyan ember van a kormány mögött, aki nem tudja vezetni.


Viszont ott a másik oldal, hogy a rendszer nagyon kötött. Mert pl. háttérkép-cseréhez jb-elni kell a telót meg hasonló dolgok.Viszont a játékok jobbak rá, kijelzője jobb.

2012. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem iPhoneom van, a szüleimnek Galaxyja. Én semmi képpen sem cserélnék velük. Egyrészt számomra már túl nagy az S3, másrészt pedig szerintem az iPhone oprendszere sokkal jobb. Lehet, hogy picit kötöttebb, mint az android, de sokkal több program van rá például. Egyébként egy háttérkép cseréhez nem kell jailbreakelni.
2012. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt mindenki előtt bocsánatot kérek tudatlanságomért.
2012. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy tudatlan. Viszont például egy nem gyári csengőhang beállításához valóban jailbreakelni kell a telefont. Viszont aki iPhone-t vesz, annak nem hiszem, hogy a csengőhang lesz a legfontosabb tulajdonsága a telefonnak. Egyébként a helyedben kipróbálnám mindkét telefont és csak utána döntenék. Mindenkinek más tetszik.
2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az s3-at venném mert nem szeretem az iphone viszonylagos kötöttségét, de szerintem is próbált ki mindkettőt és úgy dönts.
2012. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én iPhone-t vennék, mert szerintem az s3-nak elég furcsa formája van-kifejezetten hányok tőle- de ez az én véleményem.
2012. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, én is hányok az s3-tól.:)


Egyébként meg szerintem One X-et vegyél, az ugyan olyan jó, mint az s3, és olcsóbb is.

2012. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a 4+1 mag az még pár évig kihasználatlan lesz, szóval teljesen fölösleges volt annyit beletenni. A Tegra 3 meg az 1 Gb ram az ok, de a procit az tiszta felesleges
2012. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
iphone!!!!!!!!!:)
2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!