Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné megvárni a Galaxy...

Megérné megvárni a Galaxy Note 2-t, vagy egy s3 jobb választás lenne?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 17:07
 1/5 Huczka Dominik válasza:
s3 jobb! Lesz Samsung Galaxy Note2??
2012. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted az ultramodern cuccokat de csak normál keretek közt akkor SIII ha viszont ki akarsz tűnni a tömegből csak a Note II lehet egyébként én utóbbit választanám hatalmas telefon 5,5"-os képátlóval,4G hálózattal és 1,5 Ghz-es procival az SIII 4,8"-as képátlójú,3.5G-s és 1,4 Ghz-es procija van
2012. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, zseniális vagy. Még azt se tudod, hogy lesz Note 2, de egyből rávágod, hogy az S3 jobb. Gratulálok, tényleg.


Kérdező, a Note 2 mellett szól a 13 megapixeles kamera, és ha neked fontos, akkor az is, hogy bazi nagy. A processzora elvileg "csak" két magos lesz, de a legújabb fejlesztésű Exynos, ráadásul 1,5 Giga rammal és erősebb GPU-val megfejelve, úgyhogy valószínű, hogy teljesítményben az S3 4412-esét is túlszárnyalja (nem mintha ekkora erőt bármi is indokolna).

Kijelzője mindkettőnek HD felbontású Super Amoled, ami szerintem sose volt szép, de már a a sima Note esetében is egy fokkal jobb volt mint az S3-mé.


Úgyhogy papíron a Note 2 komolyabb készülék. De végeredményben szerintem a méret döntsön, egy 5,5 incses kijelző már nem mindenkinek kényelmes.

2012. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Note2 szerintem túl nagy, szóval S3.
2012. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S3
2012. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!