Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell egy blackberry...

Hogy kell egy blackberry 9800-n beállitani azt hogy egy smsbe ne csak 70 karakter férjen, hanem normál 140? ékezet nelkül írok, ugyis csak annyi fér. Nemtudok már kihez fordulni.

Figyelt kérdés
Blackberrysek help!
2012. aug. 2. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
állítsd át az opcióknál az SMS nél az encoding alatt UCS2-re. Utána engedni fogja a normál 160karaktert.
2012. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy na összekevertem lehet. 7-bit-re állítsd :D az a normál 160 karakter.b Ha 16 bitesre van állítva akkor tud csak 70et .
2012. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
végre sikerült!nagyon köszi.és ahhoz nemértesz hogy miért nem kapcsolódik automatikusan a wifihez?leszedi az összes pénzem,és bevan kapcsolva rajta a wifi.
2012. aug. 3. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a "Data services"-t (ha magyar a rendszer talán adatszolgáltatásnak van fordítva) a Mobile network beállításoknál.
2012. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen azt már próbáltam,de akkor a wifi se működik :(
2012. aug. 6. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én így használom de a wifimmel nincs gond. Ha más nem próbálj meg egyet szoftverfrissíteni. Hátha az megoldja.
2012. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok!köszi szépen:)
2012. aug. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!