Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy Samsung Galaxy S...

Gery9224 kérdése:

Találtam egy Samsung Galaxy S II mobiltelefont mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 napja találtam egy samsung galaxy s II-t, szét szedve egy Gárdonyban a szabad strandon sim kártya nem volt benne sem SD. Független készülék mint kiderült, gondolom valaki elhagyta. Próbáltam megnézni a telefonkönyvet de jelszóval védett volt az egész úgyhogy hazahoztam, majd gépen keresztül próbáltam a telefonkönyvhöz jutni viszont zseniálisan félrenyomtam és törölt minden adatot /Factory reset/ mihez kezdjek? Szeretném visszaadni a tulajdonosnak, habár nagyon tetszik a telefon de nincs szívem megtartani, valamint szükségem sincs rá mivel van egy Desire HD-m. Ha valaki magára ismer, hogy elhagyta volna akkor szóljon és ha tényleg ő a tulajdonosa, azaz imei szám stimmel akkor készségesen visszaszolgáltatom

2012. aug. 2. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha bekapcsoltad a te kártyáddal, akkor várhatod a rendőröket is(akár).
2012. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
be persze pont ezért, hogy hátha akkor ha tesz feljelentést így megtalálják, nekem nem kell a telefon
2012. aug. 2. 22:24
 3/13 A kérdező kommentje:
csak gondolom nagyon gyorsan dolgoznak, ha egy hónap múlva jönnek ki akkor már akié volt a telefon tuti vett újat, még most lenne értelme visszaadni valahogy 2 nap alatt csak nem vett újat
2012. aug. 2. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy léteznek még ilyen emberek is... Rendőrségre semmiképp nem vidd be mivel ha azt mondod hogy találtad akkor valamelyik rendőr simán zsebre vágja. Nyomtass ki papírokat hogy eltűnt ez telefon és a számodat ráírod majd ragasztasz ide oda egyet és mielőtt letépik hátha látja a tulajdonosa is :D
2012. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sehogy se tudod a személyes információkat azonosítani, akkor írkálj be fórumokra (mobilaréna, pdaplus, technet, pdafanclub, valami helyi fórum/sajtó, stb) ,hogy mi a helyzet. De ha jelentkezik a tulaj, mindenképpen kérj valamit, amivel egyértelműen beazonosítható a teló. Mer ugye ezt olvasva máris lehetne 100 jelentkező, aki visszakéri tőled a gárdonyi strandon ellopott telefonját.
2012. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
persze, ezért írtam is hogy pontos imei kód alapján szívesen visszaadom. D:
2012. aug. 2. 22:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha nem tudja fejből az IMEI kódját? Én sem tudom. Bár mondjuk a Sony profilomba be van írva.
2012. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyszínre is kirakhatsz plakátot, mert valószínű úgy is keresi ott. Viszont nem tudom, h tudja-e az IMEI számát, nem sokan jegyzik azt fel:/
2012. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én elveszítettem a Samsung Galaxy S II telefonomat egy héttel ezelőtt. A becsületes megtalálóval a Hardverapró segítségével találtunk egymásra, ami később kiderült mégsem volt akkora szerencse, mert én nem tudtam az IMEI kódot, Ő pedig enélkül nem volt hajlandó visszaadni..
2012. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
00:09 És telefonszám alapján se próbáltad visszaszerezni? Hogy pl. anyukád vagy vkinek a számát mondod fejből, ami benne van a telefonkönyvbe?
2012. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!