Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S ICS update?

Xperia S ICS update?

Figyelt kérdés
Szóval most fogok kapni egy Xperia S-t a kérdés az lenne, hogy ahogy kiszedtem a dobozból update-eljem Sony Update Service-el vagy várjam meg míg a szolgáltató féle ICS is kijön (T-Mobile)

2012. aug. 3. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A javítást is várd meg rá. A jelenlegi ICS még nem egészen 4 kerekű.
2012. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisvuk29 ***** válasza:
Várj az a biztos.Szerintem nincs sok baj a 2.3-al.Lehet még inkább az a jobb.
2012. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

amint elérhető lesz az update, updateld.

Itt meg tudod nézni h a te mobilodra elkészítették e már az updatet: [link]

2012. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!

Én nagyon paráztam a frissitéstöl... Nagyon nehezen vettem rá magam...

De végül megtettem. Hát... Bevált. Nagyon is! Annyira, hogy ha muszáj lenne se tenném vissza a GB-et :D

Nagyon gyors lett, és nagyon érezhető! Böngészés is egy élmény rajta ha netezel... Zoomolásról nem is beszélve! És ami a legfontosabb, hogy nem fagy!!! Egyáltalán nem! Ettől féltem a legjobban, mert a családban egy Rayre vissza kellett tennem a GB-et, azzal jo csak... De az Xperia S-en kiváló! Csak ajánlani tudom! :)

2012. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!