Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Sony Ericsson...

Nem kapcsol be a Sony Ericsson Xperia X10i típusú telefonom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ritkán szokott ilyet csinálni, amikor "hatalmas" terhelés alatt tartom. Zenét hallgattam és leállt az egész, éjszakára töltőn hagytam, de most se kapcsol be. Most megpróbálom, hogy kiveszem az akksit és később bekacspolom.

Képernyő hibára nem gyanakodnék. Csak egy rezgést ad és nem tölt be a képernyő....


2012. aug. 3. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne képernyő hiba?

de ha kivetted az aksit és így sem jó,akkor vidd el szervízbe. ha szerencséd van, akkor még garanciális, tehát ingyen megcsinálják:)

2012. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert azóta csak letettem tölteni, így hibásodna meg a képernyő?
2012. aug. 3. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hagytad közben bekapcsolva a Wifit? Nekem elég gyakran előfordul sajnos, hogy úgy hagyom, de egyértelműen valami mást csinálok a telefonon, amihez nem kéne, hogy aktív állapotban legyen, ilyenkor a telefon csak egy rezgést ad, aztán kikapcsol. Kiveszem az aksit, visszarakom és újra jó. Ezt kellett volna megpróbálnod először.
2012. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisvuk29 ***** válasza:

Utolsó:Ha elolvastad volna kivette az akksit és nem jó neki.


Kérdező:Szerintem is vidd be a szervizbe.És max egy kis pénzért,de megcsinálják.

2012. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Igen rezgést ad és leáll az egész telefon, egyből megpróbáltam. Kivettem akksit és vissza be, de nem jó.

Akkor ebből szervíz lesz.

2012. aug. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!