Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A következő telefonok közül...

A következő telefonok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

SE Xperia mini pro, HTC Wildfire S, LG Optimus L7, Sony Xperia U, Motorola Defy+

Fontos szempont, hogy jó képeket/videókat tudjak készíteni vele, a megbízhatóság és a hangminőség is legyen jó.

Nagyjából egy árban vannak, többet azonban nem akarok adni érte.



2012. aug. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
HTC+LG kilőve, többi mind jó telefon, de Xperia U a legjobb, utána Xperia Mini Pro, aztán Defy+
2012. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, a HTC-t és az LG-t húzd ki a listáról, amúgy nem rosszak.

Xperia U egyébként a legerősebb közülük, viszont a memóriája nem bővíthető. Második helyre én a Defy+-t raknám.

2012. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, és ha a mini pro-t és a Defy+-t hasonlítjuk össze akkor elsősorban a kamerát/zenelejátszást tekintve melyik jobb ,mert tartok attól hogyha az Xperia U-val sok HD videót készítek nem lesz elég a belső memória.
2012. aug. 3. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamerában is-is. Fotózásra a Defy jobb valamivel, viszonylag szép színeket produkál, a zaj se sok. A Mini Pro előszeretettel fehéríti ki az eget, és a színei is elég sötétek. Viszont a Mini Pro tud HD felvételt, ami sosem hátrány, szemben a Defy VGA felbontású videóival.

Zenében igazából többet számít egy jó füles és egy jó zenelejátszó program (Pl PowerAMP), mint maga a telefon.

2012. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a nagyobb és szebb kijelző valamint a Gorilla Glass miatt a Defy+ szerintem jobb választás.
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 3. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Az már relatív, hogy Xperia Mini vagy a Defy+ a jobb-e, de Xperia U mindenképp jobb.


Xperia Mini hátránya a kisebb képernyő, a 3" szerintem nagyon kicsi, míg a 3,7" már semmiképp sem kicsi, nem is nagy.

Viszont a Xperia Mini szoftveresen jobb, arra van ICS is, míg Defy+ megmaradt GB-n, 2012-ben már szerintem ilyen telefont nem szabad venni.

2012. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!