Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet manapság...

Miért nem lehet manapság kapni ilyen telefonokat? (jól felszerelt és kicsi)

Figyelt kérdés

Pl. samsung galaxy w -t

( [link]

de a galaxy mini 2 újdonságaival (multitouch, wifi hotspot, stb...)


De pl az se lenne rossz ha a galaxy s 3 -at kiadnák kisebb zseb kompatibilis méretbe..


2012. aug. 3. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem, miről beszélsz. Szét kell nézni, nem csak a galaxy van a világon. Ha nekem "jól felszerelt" és kicsi telefon kellene, habozás nélkül megvenném a Sony Ericsson mini pro-t, vagy az SE Live with walkmant, mindkettő iszonyatosan jó ebben az árkategóriában (vagyis hát a legjobb). Az egyetlen ok, amiért mégsem vettem/fogok enni ilyet pont az, hogy kicsi:) Nálam okostelefon nem játszik nagy kijelző nélkül.
2012. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondja az első.Különben Galaxy W-t meg Mini 2-t lehet kapni de Samsung nem a kis méretű telefonjairól híres.Ha kis telefont akarsz akkor vegyél Sony Ericcson-t.Nekem egyáltalán nem jönnek be kis méretük miatt.Okostelefon nálam miniumum 3,5 colnál kezdődik.
2012. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azok nekem is túl kicsik a sonyk és nem túl jó tudásúak.. nem közelítik meg a galaxy s 3-at..


a galaxy w pl 3.7" -os ;) de a mini 2 is 3.2 asszem, szval pont jó méretek, h már jól látni és zsebbe is belefér még, csak nem túl okosak..

2012. aug. 6. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy 3.7"os telefontól? Azt hogy tudjon annyit mint az a baromi nagy SGS3? Vegyél Sony Xperia P-t, az okos, majdnem annyira mint az S, de kicsi
2012. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a P -s elég jónak tűnik :)

Régen voltak ilyen csúcs modellek kicsibe amig nem jelentek meg ezek az óriástelefonok..

Pl.: htc diamond v az összes touch pro modell.

2012. aug. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!