Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mobilos hangrögzít...

Szerintetek mobilos hangrögzítő alkalmazással is lehet normálisan visszahallgatható interjút rögzíteni, vagy mindenképp diktafon kell hozzá?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 17:08
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez telefon függő. Régebbi telefonok közt elég ritka, hogy annyira tiszta hangfelvételt készítsen, de szerintem az okos telefonokkal azért már lehet használható felvételt csinálni, amit később probléma nélkül vissza lehet hallgatni.

Ha mobillal szeretnél interjút venni, próbáld ki először; csinálj egy felvételt és tedd fel a gépre, vagy szimplán hallgasd vissza. Ebből szerintem eltudod dönteni, hogy mennyire alkalmas a készülék. Persze figyelj arra is, hogy mennyi memória van a telefonon, nehogy megszakadjon a felvétel memória hiány miatt.

2012. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefontól és az alkalmazástól függ. A Blade pl HifiCorderrel szinte stúdióminőségben vesz fel, pedig nem egy drága telefon.
2012. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég jó minőségűek az okostelefonokba beépített mikrofonok.
2012. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!