Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m van, gyárilag 2.3.4. -es operációs rendszer volt rajta, de frissítettem 4. 0.4. -re. Hogyan tudnám a régi rendszerre visszaállítani?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m van, gyárilag 2.3.4.-es operációs rendszer volt rajta, de frissítettem 4.0.4.-re. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám a régi rendszerre visszaállítani?

2012. aug. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tossza Isten, reggel írj privátot, leírom neked is.
2012. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és mentsd le az adataidat.
2012. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem live with walkman van énis frissítettem 2.3.4 röl 4.0.4 re és nem működik a wifi és más baj is van akkor valaki tudna segíteni hogy visszaállítsam ?
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4.0.4-ről vissza 2.3.4-re


Ha valaki ilyenre adná a fejét a következőt kell tennie!

Letölti a flashtool progit: [link]

És a 2.3.4es gyári romot: [link]


Ha ez megvan akkor feltelepíteni a flashtool progit és a C:\flashtool\firmwares\ mappából kitörölni mindent majd bemásolni a kicsomagolt romot.


Állítsuk be a telcsinket a következőket:

Beállítások --> Biztonság --> „Ismeretlen források” legyen kipipálva

Beállítások --> Fejlesztői lehetőségek --> USB-hibakeresés legyen kipipálva

Beállítások --> Xperia --> Kapcsolódás --> USB-kapcsolódási mód --> válaszd az MSC (Adattárolási) módot


Csatlakoztasd össze a telcsit a pc-vel és hagyd had telepítse fel magának a drivereket ha még nincsenek fent.

Ha kész csatlakoztasd le a telcsit.


Indítsd el a Flashtoolt, kattints a „villám” ikonra és válaszd a Flashmode-ot, majd Okézd le.


Jobb oldalon a "wipe data, wipe cache, wipe apps log" legyen kipipálva más nem!


Aztán ismét a jobb alsó sarokba okézd le


Ezután kövesd a leírást (x10 jelenik meg a képen de a mini pro kicsit másabb ezért leírom)

Csatlakoztasd le a telcsit

Kapcsold ki a telcsit

nyomd a "hangerő le" gombot és közbe csatlakoztasd a telcsit


Ezután felteszi a 2.3.4est és ennyi lenne :)

2014. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!