Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. T-mobilos mobilinternet...

Üdv. T-mobilos mobilinternet korlátozott hozzáférés. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne, hogy T-mobile-os mobilinternetet használok Dunaújváros mellett található Dunavecsén és korlátozott szolgáltatást ír ki a T-mobile-os Internet Manager A faluban befogható az Edge / 3G, UMTS-es hálózat. A Dunapart mentén müködik a hálozat, de amikor a faluba beérek nem tudja érzékelni a program a T-mobile hálozatát. Hiába keresek manuálisan hálózatot csak a vodafone és a telenor hálozatát tudom befogni, korlátozott szolgáltatást ír ki mindeközben.

2012. aug. 4. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor a faluban nincs t-mobile szolgáltatás.

"A faluban befogható az Edge / 3G, UMTS-es hálózat."

Igen de csak a Telenor és a Vodafone

2012. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A faluban van szolgáltatás mivel mobilon is van internet szolgáltatás.
2012. aug. 4. 12:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyha a dunapart mentén van és a mobilon is van hálozat akkor van szolgáltatás a faluban.
2012. aug. 4. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
1430-at felhívod és elpanaszolod a problémádat.
2012. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már felhívtam őket. Nem tudtak segíteni, nem tudtak mit csinálni a problémával.
2012. aug. 4. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nem találom Dunavecsét a felsorolásban.

2012. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs fent azon listán amelyik városokban gyors hálozat van. De attol függetlenül edge hálozat van ès kell lennie.
2012. aug. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!