Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros Blade, kevés ram?

Telenoros Blade, kevés ram?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem a Telenortól egy európai ZTE Bladet, és már nagyon idegesít hogy csak 100mb ramom van szabad. Olvastam hogy az európai verzióban alapból 512mb ram van, de le van tiltva a fele. Neten keresgéltem hogy hogy lehet a többit unlockolni, de mindig csak olyat találtam hogy "csak Vodásoknak, csak Téseknek". Van valamilyen módszer amivel én is unlockolni tudom a többi ramot? Lehetőleg úgy hogy a jelenlegi romom ne vesszen el.

2012. aug. 4. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik rom van rajta? Android melyik verzió?


Hivatalos frissítést a telenor oldalán, a Támogatás fülön találsz, ez megoldja a ram problémát

[link]


vagy root és főzött rom telepítése.

2012. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most a cyanogen Ice Armor van rajta, 2.3.7. Alapból a 2.2.2 volt rajta ami a telenor oldalán is fennvan.
2012. aug. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!