Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy Sony...

Samsung Galaxy S vagy Sony Ericcson live With Walkman-t vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,de nem tudok dönteni mindkettő nagyon tetszik.Árban ugyanannyi legalábbis amiket láttam.

2012. aug. 4. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha nagyképernyőre vágysz, akkor samsung, de ha hangos teló kell akkor meg sony... de én az s-et ajánlom mert elég jó telefon.nekem volt mind 2 live-om is meg -em is de inkább az s jön be most is arról írok sztem jó teló, vékony, nagyképernyőjű 5 pontos multitouch, viszont az aksija nem túl sok ideig bírja. ha segítettem megkérhetlek nyomj a zöld kézre!
2012. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s! Nem fogsz benne csalódni nekem elhiheted :)
2012. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Csehi Ádám ***** válasza:
samsung galaxy s+ mert abban van plusz 100 mega rom meg szebb a kijelzője is picit
2012. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én a sony-ra szavazok! Nem csak azért mert nekem is az van. Írhatnék érveket egy csomót, de jobban teszed ha beleolvasol a mobila. tesztjeibe, akkor láthatod a különbségeket. A sony egyéniség, a samsung csak egy tucat cucc. Volt már sok telefonom, de valamiért mindig a sony az igazi!
2012. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, a sony a legjobb telefongyártó. De a galaxy s sokkal jobb mint a live. Nekem elhihetitek mert 1: volt már mind a 2 telefonom de az s sokkal jobb mint a live. 2: 2 éve végeztem elektronikai mérnök szakon + nem egy telefonos boltban dolgoztam már.
2012. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy első voltam!!!
2012. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam mindkét teló leírását és tényleg mindkét telefon nagyon jó,viszont olyat is hallottam,hogy a Samsung S képernyője szokott fagyni/akadozni, igaz ez?
2012. aug. 5. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz, de ez főzött rommal kiküszöbölhető. Egyébként szerintem Live. Kisebb, de van rá ICS, és jobban bírja a strapát.
2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SE Live
2012. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Live! Ha esetleg megunnád, avgy akármi teljesen megbuherálhatod a szoftverét... a Samsunggal ellentétben, ami sokkal komplikáltabb, és időigényesebb. Nekem is Sonym van. Szóval azt vedd. Strapabíróbb cuccos! :) Live with Walkman...
2012. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!