Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4,4S Samsung Galaxy S2...

IPhone 4,4S Samsung Galaxy S2 és S3 tulajok. Akarták már elvenni tőletek a telefonotokat az utcán?

Figyelt kérdés
Volt már hogy leállított 2 kaffer bivaly, hogy add oda neki a telefont különbe nagy pofonnak leszel kis gazdája?

2012. aug. 5. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőlem csak megkérdezte egy nem magyar ipse, hogy: "Tesó, mongyad mán', mánnyi az idű?". Ott az óra a falon. " de az nem jár jól". Nálam pedig nincs óra. És mivel sokan voltak a buszállomáson. Így hagyott a francba. De elég kezdő volt. Volt már, hogy megtámadtak, elég szarul jártak, azóta 'félek' ha csoportos orksereg jön, de ettől a kis szardarabkától nem féltem.
2012. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, elég szarul jártam.
2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Támadtak már meg, még régen, nem a telefonom miatt.

Nekem iPhone-om van, még nem támadtak meg miatta, pedig már 2 éve csak ilyen telefonom van. Az utcán nem veszem elő, még ha rezeg a zsebemben, akkor sem mindig. Inkább visszahívom az illetőt. Vettem mindegyikre olyan műanyagtokot, ahol nincs kivágva az alma, így azért nehezebb észrevenni, hogy milyen telefon.

Ami az első írt, olyan volt velem is. Álltam a villamosmegállóban, nem voltak túl sokan. Odajött egy kormos, hogy mennyi az idő. Mondtam neki, hogy nem tudom. Kérdezte, hogy nincs-e telefonom, hogy megnézzem? Akkor kicsit belehajoltam az arcába, és megkérdeztem nagyon lealacsonyító hangsúllyal, hogy elakarja-e venni a telefonom? Sarkon fordult, és elszaladt.


Azt hozzátenném azért, hogy nő vagyok.

2012. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik sajnos. ha egy samsung s5230-od van, azért is megtámadnának. és a vicces, hogy semmi nincs ellenük. épp a napokban kaptam bírósági idézést, 2 és fél éve lopta el 3 ork a telefonomat, ami persze nem lett meg, hiába tudtam név szerint kik azok, 222. tanú vagyok...gondolhatjátok mekkora ügy, hány embert rabolhattak ki, és azóta és élik az életüket...
2012. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokan elő sem merik venni a telefont. Van egy lány ismerősöm és iPhone 4S-t vett nemrég, de az utcán mégis egy 8.000 Ft-os Nokiáról beszél.
2012. aug. 5. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, hála Istennek nem történt ilyen, nem nagyon szoktam éjszaka mászkálni, remélem, nem is fog ilyenre sor kerlni. Mondjuk eszembe jutott már, hogy ha mégis kimegyek, viszem az előző telefonomat (vékonyabb, mint az iPhone, és kisebb is, elfér a zsebemben), aztán ha valakinek kell, vigye azt...
2012. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem már igen , iPhone 4 , buszmegálló és egy cigány (aztán egy csorda)


a történet a kövezkező:

Egy kis cigánygyerek odajön hozzám megkérdezi mennyi az idő , előveszem a telefonomat megnézem válaszolok , megkérdezi , hogy telefonálhat e róla , mondta , hogy persze kifizeti , mondom bocsi de nem , erre elmegy , látom hogy odamegy a ,,falkájához,, akik a kocsmasarkon ücsörögnek , 2 perc után már egy benga állat áll mellettem pár csicskával és kérik h mutassam csak meg nekik a telefonomat. Erre szerencsére odajön egy öregbácsi útbaigazítást kér tőlem (:D superhero) és szépen kicsit elsétálok vele és mutatom merre kell mennie , aztán elrohanok , be egy cukrászdába , ahova már nem mertek követni , de láttam h figyelnek. Szerencsére felszálltam egy buszra , ami végképp nem arra ment amerre szerettem volna , hogy mennyen , de valahogy a nap végére hazataláltam.


Ettől a pillanattól kezdve lettem rasszista és utálom a cigányokat, ameddig mással csinálták könnyű volt elfordítanom a fejem,de már szóba sem állok velük.Jöhetnek az emberek azzal , dehát nem mindegyik ilyen , de érdekes módon én és azok akiket láttam mindig ezzel a bizonyos kissebséggel kerültek összetűzésbe.

2012. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy úgy teszel, mintha nem vennéd észre őket, vagy ha már látod, nem beszarni, és a szemébe nézni és farkasszemmel szemezni vele. Akkor látja, hogy van önbizalmad. Sajnos tiltott dolog, de ma már kell egy vipera ha olyan helyen jársz. én beszerváltam egyet (tudom, hogy tiltott, de már jártam szarul támadás miatt), és ha egyedül kell mennem, sötét helyen, vagy ha társaságban is, és rajtunk kívül senki nincsen este, akkor a zsebemben van és a kezemmel szorítom, hogy ha kell kinyíljon (tekercselt, így jót tud ütni, és még fájdalmasabb).

A nyomózó, aki foglalkozik az ügyemmel, az mondta, hogy a vipera kinyílásnak hangjától álltálában beszarnak...tikk-tikk-tikk-tikk-tikk. és lehet elfut, egy bocsi tesóval....

2012. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma 17:05 ez durva történet, de teljesen jogos amit írsz. Én is utálom őket.
2012. aug. 5. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, csak szóltam az illetőnek, hogy felesleges ellopni, mert fél percen belül letiltják IMEI alapján és lesz egy 200ezres papírnehezéke,én meg kapok egy újat a biztosítás miatt pár ezerért.
2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!