Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítés után nem...

Szoftverfrissítés után nem működik az internetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szoftverfrissítést csináltam a Samsungomon a Kies programon keresztül, de közben megszakadt a kapcsolat a telefon és a számítógép között valamiért, és vészhelyzeti helyreállítást csinált. Az új szoftver felkerült rá, mert teljesen megújult az egész telefon, viszont nem működik az internetem, folyamatosan kapcsolat beállítást kér, hiába állítom be, az meg nem jó. Üzletbe csak holnap tudok elmenni vele, valami "házi" megoldást tudtok?
2012. aug. 5. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyértelmű a megoldás: Telepítsd újra a szoftvert, ne frissítsd.
2012. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Számomra nem igazán egyértelmű, nem vagyok műszaki zseni. A program ilyen lehetőséget nem ajánlott fel, csak a frissítést. Nem tudom hogyan lehet kompletten újratelepíteni, azt sem tudom, hogy juthatok hozzá magához a szoftverhez. De a legelső probléma az, hogy nem ismeri fel a számítógép a telefont a frissítés óta. De azért köszi a választ geek. :)
2012. aug. 6. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!