Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon éri meg a legjobban az alábbiak közül? Nemtudok választani, mindegyik jó. Samsung Galaxy S III, Iphone 4s, Xperia S, Xperia Ion, HTC One X

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 13:46
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
0%

Ezek közül a legjobb sorrendben:

1. Iphone 4s

2. Samsung Galaxy S 3

3. HTC One X

4. Xperia S

5. Xperia Ion


Nokián még men gondolkodtál?

Például Lumia 710?

Jó telefon,nagy képernyő,sokáig bírja!!

2012. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Vagy a Galaxy S3, vagy a HTC One X
2012. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 AndyB válasza:
nekem iphone 4s em volt egyetemista vagyok, de majd el szállt az agyam amikor puskáznunk meg egyéb információkat kellett volna nagyon gyorsan egymás között megosszunk mert én ülhettem le a "kispadra", mert legtöbbjüknek androidos telefonja volt és gond nélkül küldték az adatokat egymásközt kinek mire volt szüksége csak én kukksoltam mint sz**r a füben !! jelenleg örülök a Samsung S2 semnek, azzal újra kommunikálhatok a barátaim közt!
2012. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 AndyB válasza:
az S3 még nem ismerem.....
2012. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a Galaxy S III vagy HTC One X. Ezek a legjobbak jelenleg, de ha vagánykodni is szeretnél, akkor vedd meg az iPhone-t.
2012. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is a legjobb az iPhone , és biztos lehet abban is h kapod a frissítéseket , és minden app kompatibilis lesz rá , nem úgy mint a droidnál.


''de ha vagánykodni is szeretnél, akkor vedd meg az iPhone-t.''


miért mi köze van a vagánykodásnak az iPhone - hoz? nem értem az összefüggést , vesz egy telefont és használja


Nem ''vagánykodásra'' veszik az iPhone-t hanem azért mivel letisztult kezelőfelületet kapnak , a világ legjobb mobil OP rendszerét. (mielőtt leoltana valaki , hogy ne szóljak semmit , mert még nem használtam mást....

használtam már androidot is huzamosabb ideig egy Sony xperia P -t és hozzá sem fogható a 4s hez)


''amikor puskáznunk meg egyéb információkat kellett volna nagyon gyorsan egymás között megosszunk mert én ülhettem le a "kispadra", mert legtöbbjüknek androidos telefonja volt és gond nélkül küldték az adatokat egymásközt kinek mire volt szüksége csak én kukksoltam mint sz**r a füben !!''


Na, android és iphone között is ''gond nélkül'' tudsz adatokat küldeni.... ott az Email és még sok minden más , erre nem is gondoltál? Birom amikor olyan emberek kezében vannak ilyen telók akiknek fingjuk nincs h mire is lehet használni...


....Egy boldog iPhone tulaj

2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

16:55:

És ha nincs mobilnet/wifi? Gondolkozz már ember...

2012. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
annak az embernek minek okostelefon?
2012. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember wifin netezik, és ha nincs wifi, az nem a telefon hibája... De minek is koptatom a billentyűzetet, úgyse érted meg...
2012. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kösz srácok, csak azért kérdezem mert nekem apuciék nem vennének "ELVI" alapon ilyen drága telefont, így nekem kellett megkeresni az árát. Ezért akarok jót választani ;D

Meg a kapcsolatunkat is hosszabb távra tervezem szóval vmi strapabíró készülék kellene.

2012. aug. 7. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!