Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s nagyon gáz feketében?

Iphone 4s nagyon gáz feketében?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek feher van es igazabol sokkal szebb mint a fekete. En olcson szerzek most egyet de megerne kicsit tobbet kolteni ra h feher legyen ?
2012. aug. 5. 14:07
 2/8 anonim válasza:
ezt most komolyan gondolod? ha neked feketében tetszik, akkor vegyél feketét, ha nem akk meg nem veszel feketét, te döntöd el h melyik lenne neked a jobb
2012. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi az, hogy gáz? Ez nem gáz vagy nem gáz, akinek a fekete tetszik, az vegyen feketét, akinek a fehér, az fehéret. Magadnak veszed a telefont, nem azért, hogy másoknak mutogasd, nem igaz? És szerintem nem igaz, hogy "mindenkinek fehér van". Boltban ugyanannyi a fekete és a fehér, de ha használtam veszed, akkor is olyat vegyél, amilyen tetszik, nem hiszem el, hogy olyan nagy lenne az árkülönbség.
2012. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Forrest014 válasza:
Ez hülyeség. Miért lenne gáz? Azért, mert mindenkinek fehér van, attól az még egy cseppet sem jobb vagy szebb. Én speciel mindig olyan telefont választok, ami ritka. Nekem egy Samsung S5350 Shark van, és még senki másnak nem láttam olyat. Ne állj be a sorba, legyél egyedi! De azt nem mondom, hogy a feketét válaszd... Úgy válassz, hogy ne bánd meg.
2012. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi lehet az árkulonbseg a 2 kozott ?
2012. aug. 5. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, boltban nincs küönbség. Használtról meg honna szüljek véleményt? Meg - kell - nézni.
2012. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete van és nagyon szép
2012. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, nagyon gáz. Nem is értem miért gyártják...Ilyen kérdést:D Olyat vegyél amilyen tetszik, ne hogy már divatból vedd...
2012. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!