Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok txt filet rakni...

Hogyan tudok txt filet rakni a telefonomra? (Xperia mini Pro-t használok. ) próbáltam berakni othersbe, de a telefonon utána nem találtam meg.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a teljes tartalmát lásd az sd kártyának, kell egy fájlkezelő. Azzal már könnyen megtalálod a fájljaidat bárhová is tedd a kártyára, csak legyen rá alkalmazás ami megnyitja.
2012. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben légyszi:D Hrakjak rá filekezelőt?
2012. aug. 6. 08:41
 3/5 A kérdező kommentje:
és milyen alkalmazás nyitja meg?
2012. aug. 6. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Play, ott megtalálsz mindent. Annyi jó fájlkezelő van rajta, próbálj ki egy párat, aztán amelyik megtetszik azt használd.

Egy txt fájl megnyitásához meg valamiféle szövegszerkesztő kellene, mert hát gépen is csak azzal lehet megnyitni. Ezt azért többnyire előre szokták telepíteni pl. quick office, documents to go.

Ha van ilyesmid akkor elég azt elindítani és kilistázza mi az amit képes megnyitni. De ha nem lenne akkor Playen találsz erre is a legegyszerűbb jegyzettömb szerűtől (amivel pc-n a txt is megnyitod) a jóval bonyolultabb, több féle kiterjesztésű dokumentumokat kezelőkig pl. kingsoft office, documents to go, quick office, oppenoffice, stb.

2012. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldottam köszönöm:D
2012. aug. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!