Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson xperia...

Kerdezek778 kérdése:

Van egy sony ericsson xperia x10 mini prom, megvan jó fél éve eddig kibírta 1-2 napig az aksi mindig, de pár hete lemerül kb 2-3 óra alatt ( probáltam már több aksival is, semmi eredmény) mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes. Esetleg be van kapcsolva a wifi vagy a bluetooth, bár ezek azért nem fogyasztanak ennyit.
2012. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A beállítások-telefon adatai- akkumulátorhasználat menüpontban meg tudod nézni, hogy mi használja ennyire az akkut.Valószínű, hogy be van kapcsolva egy alkalmazás, ami ennyire leszívja. Nekem egy mozgó háttér fogyasztotta ennyire.
2012. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezaz, tegnap tettem újra. fényerő levan véve kiírásnál a megjelenés fogyaszt csak, és az a gáz, hogy 0 ról feltölti kb fél óra alatt 100% ra :S fogalmam sincs mi lehet, azért köszi :) várom még az okosságokat,hátha :)
2012. ápr. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!