Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung Galaxy...

Melyik a jobb? Samsung Galaxy Ace vagy ZTE Atlas 3.5W?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket vegyem meg.. Szerintetek melyik lenne jó döntés? Mindkettőben van vaku?:) Lécci írjatok.. Fontos

2012. aug. 6. 11:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Akkor én a helyedben a Grand X-et kérném, 4,3inches qHD TFT panel, kétmagos 1 GHz-es, Tegra2-es proci 1giga rammal, ICS-el.
2012. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Elnyerte a tetszésemet, nagyon szépen köszönöm! megy a (Y) !!
2012. aug. 6. 15:17
 23/34 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom hogy az akksija meg a kamerája nem egy nagy szám a tesztkészülék alapján, de még messze van a megjelenés, addig még tudják optimizálni.
2012. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Kameraja vakus meg 5megapixeles nem?:) Akksit meg lehet majd cseelélni nem?:)
2012. aug. 6. 17:15
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen, vakus. Akksit meg csak ugyan olyanba kapsz, de októberig még meg tudják oldani :)
2012. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 6. 17:57
 27/34 02luca20 válasza:

szerintem Fehér ZTE Atlas W-t veyél nekem is olyanom van és legalább olyan jó mint egy apple-s telefon és eggyes oldalakon egész jó áron is megtalálhatod(25.000ft)

és a kamerája is 5 megapixel-es(hátsó)

az első meg asszem 3 megapixel

2013. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

Figyelj! (Lehet, hogy már nem aktuális, de gondoltam írok, hátha látod)

Én ZTE Atlast vettem... nos, egy év kellett hozzá, hogy rájöjjek mennyire rossz. Van aki azt mondta, hogy mindenre jó, amire egy okostelefon való (netezés, telefonálás, app-k letöltése stb.). Hát ez jóindulattal sem használható a felsoroltakra. Netezés közben folyton lefagy, lassú. A telefonálás az kb oké. Az app-król meg csak annyit, hogy sokat le sem tölt egyáltalán, vagy csak minden 5. mp-ben lefagy. NE VEDD MEG!!

Egyik barátnőmnek Galaxy Ace van. Azt kell mondjam fasza kis telefon. Nagyon jó a képernyője (párszor volt alkalmam kipróbálni), és minden app fut rajta lagg mentesen, ahogy kell.

100-szor jobb mint az Atlas. UTÓBBIT VEDD MEG! Nagyon jól jársz a Galaxy Ace-el :)

2014. febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
hagyjad már a francba ezt az elavult xart (ace)...
2014. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
nem elavult szhar.. ez egy baromi jó telefon.. lehet hogy nem mostani de baromi jó. A Galaxy Ace 2 meg aztán még jobb! 100x mint egy Atlas W... pfujj én már ki is dobtam volna a kukába az enyémet, ha lenne helyette másik telefonom.
2014. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!